Co możesz tutaj robić?

Możesz nacieszyć się obecnością partnera, możesz pospacerować po okolicznych pagórkach. Możesz też prosto z apartamentu wybrać się na całodniową wycieczkę górską na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne, lub na szczyt, spod którego wypływa Wisła: na Baranią Górę. 

Podjeżdżając kilkadziesiąt minut samochodem możesz zdobyć kolejne szczyty w projekcie Korony Gór Polski: Czupel w Beskidzie Małym lub Babią Górę w Beskidzie Żywieckim. Jeżeli nie znasz jeszcze tego projektu, zobacz tutaj: Korona Gór Polski

 

 

 

 

 

A może masz ochotę na coś mniej aktywnego? Pozwiedzaj lokalne browary: historyczny już Browar Żywiec i mniejszy, lecz równie atrakcyjny, lokalny Browar Pinta.

Możesz odwiedzić Pałac Habsburgów w Żywcu i pospacerować po zabytkowym Parku Zamkowym. Możesz zabrać ze sobą rower i dojechać nim Doliną Rzeki Soły aż do Rajczy lub w drugą stronę: aż do Jeziora Żywieckiego.

Nie mamy też nic przeciwko temu, abyś zabrał do nas psa. Na pewno spodoba mu się nasz ogromny sad, w którym może do woli biegać.

Możesz skorzystać z oferty relaksujących zabiegów, jaką proponuję w moim gabinecie.

Możesz też po prostu poczytać książkę. Albo zebrać inspiracje do napisania własnej opowieści.

Simple slow life.

 

 

Okoliczne atrakcje

Terapie naturalne

Zadzwoń: +48 515 478 032