Wykształcenie

Zadzwoń: +48 515 478 032 

Terapie naturalne

O mnie

Monika Adamczyk


naturoterapeuta

Zdrowy styl życia oraz naturalne terapie wspomagające powrót do zdrowia stały się moją pasją, gdy na własnej skórze poznałam ich siłę.  Od kilku lat przekonuję się, że warto zgłębiać wiedzę w tym temacie,  czego efektem jest dyplom uczelni wyższej - w 2019 roku ukończyłam studia na kierunku Terapia Artystyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie i uzyskałam tytuł naturoterapeuty.

Ukończyłam również II stopień refleksologii stóp oraz kurs refleksologii twarzy i głowy w Międzynarodowej Akademii Refleksologii (The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy IARAMT Poland) z siedzibą w Warszawie, a także szkolenie z zakresu terapii odruchowych w holistycznym usprawnianiu człowieka - autorską metodę terapeutyczną dr A. Bieleckiego. 

Mój warsztat zabiegów wzbogaciłam o relaksujący masaż dedykowany kobietom - japoński liftingujący masaż twarzy Kobido, który pozwala mi zaoferować świadomym, dbającym o siebie paniom naturalną, bezinwazyjną alternatywę do upiększających zabiegów w salonach kosmetycznych.

W ramach studiów zapoznałam się m.in. z aromaterapią, którą wykorzystuję podczas zabiegów, proponując masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych terapeutycznej jakości. Chętnie dzielę się wiedzą i umiejętnościami z dziedziny ziołolecznictwa, suplementacji, odżywiania czy klawiterapii.

Umów się na wizytę

Masz pytania lub chcesz ustalić termin? 

Zadzwoń:

+48 515 478 032