Zadzwoń: +48 515 478 032 

Terapie naturalne

Portret numerologiczny oraz Karty żywiołów

Karty żywiołów (gdzie żywiołami są nie tyle substancje, co energie tworzące wszechświat) opracowałam na podstawie wiedzy z zakresu symboliki, ezoteryki, astrologii, psychobiologii oraz własnych obserwacji. Pomagają mi łatwiej zrozumieć osobowość klienta, jego potrzeby, tęsknoty i ścieżki, którymi dąży do celu. Zastępują wielogodzinne rozmowy, z których musiałam sprawnie wyłuskać potrzebne informacje, aby móc poprowadzić klienta w kierunku zdrowia.

Klient wybiera jedno lub kilka zdjęć, które najbardziej wpadły mu w oko, przemawiają do niego lub uważa je za ładne - czyli w jakiś sposób z nim rezonują. Należy być świadomym tego, że w wyborze bierze udział nasza podświadomość, gdzie skrywamy nasze najgłębsze emocje, lęki, straty, ale i niewypowiedziane marzenia i żądze.

Jeżeli wybór był spontaniczny, a klient kierował się swoim sercem, wybrane obrazki (oraz uzupełniająco data urodzenia) są dla mnie nawigacją, w jakim kierunku mamy szukać rozwiązania problemu. Rozmowa często dotyka trudnych emocji. Warto się z nimi skonfrontować, uznać je i zrozumieć, aby móc puścić to, co już minęło i jest nam niepotrzebne. 

Bardzo często podczas takich rozmów klient sam zauważa, że pora wycofać się ze ślepej uliczki, w którą zabrnął. Jest to dopiero początek niełatwej drogi, ale bez spojrzenia za siebie nie zrobimy tego najważniejszego kroku: pierwszego.

 

Do analizy żywiołów dołączam portret numerologiczny, który zawiera: 

  • Liczbę drogi życia - najważniejsza wibracja, która najsilniej wpływa na to, jak jesteś odbierany przez wszechświat

  • Rok numerologiczny - okres, w jakim się znajdujesz oraz możliwości i trudności z nim związane - co cię wspiera, a co ogranicza

  • Klucz wcielenia - lekcje do przepracowania w tym wcieleniu

 

W analizie indywidualnej oraz partnerskiej otrzymujesz opis zawierający: 

  • Wiedzę o Twoich/Waszych mocnych i słabych stronach, o możliwościach i ograniczeniach, o pragnieniach i obawach

  • Obszary do przepracowania, do zmiany, do uzdrowienia

  • Wskazówki, jak lepiej wykorzystać swoje potencjały, gdzie być ostrożnym i w których dziedzinach możesz sobie zaufać

 

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą analizą, zapraszam do kontaktu:

 

 

Żywioły w kulturze europejskiej oparte są na arystotelesowskiej filozofii przyrody, która wymienia pięć (!) elementów, z jakich zbudowany jest wszechświat. Są to ziemia, woda, ogień, powietrze, a także eter - czyli duch, przestrzeń, substancja łącząca wszystkie elementy.

Każdy element symbolizuje inne właściwości, sposoby reagowania i działania, jakie wykształciliśmy podświadomie przez tysiące lat obcowania z naturą.

 

 

  • Woda to emocje, czucie, intuicja. Osoby z dominującym żywiołem wody są empatycznymi obserwatorami, którzy dopasowują się do innych, do otoczenia i sytuacji. Cenią sobie ciszę, ale jednocześnie lubią być z innym człowiekiem, aby móc się nim zaopiekować.  

  • Ziemia to ciało fizyczne, siła i stabilność. Osoby z dominującą ziemią są opanowane, rozważne i sumienne. Działają zawsze ostrożnie i podejmują przemyślane decyzje, które rzadko zmieniają. 

 

  • Ogień to żywiołowość, chęć życia i działania. Aktywny, spontaniczny i zdecydowany -  tak można określić człowieka z tego żywiołu. Pewność siebie i energiczność pozwalają takim osobom łatwo nawiązywać kontakty i być duszą towarzystwa.

  • Powietrze to myśl, intelekt i wolność. Osoby z dominującym powietrzem podążają własną drogą i często ją zmieniają. Cenią sobie mądrość i doświadczenie, którymi chętnie się dzielą. Są kreatywne i nie lubią ograniczać się do schematów.

Jesteśmy połączeniem żywiołów w różnych proporcjach, ale często dominuje jeden żywioł, który determinuje naszą osobowość. Gdy wiemy, jaki żywioł reprezentujemy, możemy świadomie dokonywać najlepszych wyborów i pokierować naszym losem tak, aby czerpać z życia jak najwięcej. 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!